.

.

Месечината Перница Кадифен Играчки Слатки Прозрачна Перница Играчка Led Светло Перница Светат во Темно Кадифен Перница Кукла Играчки за Деца Детска YYT219

Месечината Перница Кадифен Играчки Слатки Прозрачна Перница Играчка Led Светло Перница Светат во Темно Кадифен

DEN 343.00
DEN 429.12

Од стоката
Во магацинот

Ние обезбедуваме мајчин јазик сервисот на англиски, француски и Кинески. Тоа е trackable од вашата земја поштата веб-сајт Или (Кина ЕМС веб-страница).
Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина воздухопловната. Пакување : 1 парче во една OPP вреќа Забелешка : Овој производ, цена не било батерии. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Експедитивни Услуги е Кина пост ЕМС.
Ние сме во состојба да преземе било каква одговорност за било обичај задоцнување или данок. Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата. Ние нудиме на нашите клиенти неверојатно заштеди во споредба со цените понудени од страна на традиционалните трговците на мало за слични или идентични производи. Ве молиме имајте во предвид дека оваа услуга е trackable. Тоа трае околу 18-25 работни дена.
Повратни информации
По 4 години успешна продажба на e Bay, решивме да започнеме нашиот нирвана. Ако цел вкупната цена помалку од $5. Ние сме во моментов се специјализирани во женска и Дете е Мода.
Во случај да сте го добиле погрешен објект, Предмети мора да се врати во неговата оригинална и неискористени состојба & исто така, мора да биде во оригинална кутија и пакување.Големина : 38*28*15cm 2.
Начин На Плаќање
Прифаќаме само Western Union.Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината. Тоа трае околу 10-15 дена. Боја : како на Слики 3. Ние го цениме секој поединечен клиент, како и трговија на големо со клиентите.
Превозот време за време на Царинските или Времето или Сезона би можело да биде подолго од вообичаеното време.

Таа е поголема од информацијата

Висина:
38x28x15cm
Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен
Пол:
Унисекс
Форма:
Ѕвезда/Месечината/Sun
Возраст Опсег:
> 3 години
Тема:
ТВ & Филм Карактер
Тип:
Перница/Перница
Број На Модел На:
YYT219
Предупредување:
Без Вода
Бренд Име:
DUDU&DIDI
Материјал:
Памук
Пополнување:
PP Памук
Животни:
Месечината
Тип На Објект:
Животни
Возраст Опсег:
3 години>> 3 години
Тема:
Ѕвезда/Месечината/Sun
Големина на:
38*28cm
Карактеристики:
Мека, Електронски, Светкави
Производи во категоријата