.

.

1PCS за Tachometer машина за перење серпентина моторни моторни брзина мерење серпентина

1PCS за Tachometer машина за перење серпентина моторни моторни брзина мерење серпентина

DEN 1116.00
DEN 1200.00

Од стоката
Во магацинот

Нашата служба за корисници е подготвен t ви помогнат во секое време. Ве молиме овозможи можно мала разлика поради технички напредок и варијанса. 2 DHL, UPS-от, Fedex, или ЕМС е достапна за превозот време на Испорака : 1 .Обично ќе брод предмети во рок од 3 работни дена по извршената уплата е постигнат. Ако тие се од иста големина, тие може да се користи.
Начини на плаќање : Ние прифати кредитна картичка (Зачувам) и така натаму, Ако преферирате други начини на плаќање, ве молиме контактирајте со нас. Answer : ___________________________ Note : Човек-направени уништување не се вклучени најчесто поставувани ПРАШАЊА : Сите производи се качил преку строга тест пред пратката.Ако се чувствуваат разочарани со објектот, кажете ни во рок од 7 дена од денот на испорака.Купувачи ве молиме имајте во предвид : Додатоци тарифи мора да биде купувачи да се плати. Ако најдете некој проблем, ве молиме да одбие да го потпише и да ги преземат слики или видео, контактирајте со продавачот да го реши проблемот. )Кога ќе го прими стоката треба само да се инсталира, ако било какви прашања може да не контактирате прво, ви благодарам.Ако било прашање,pls дозволете ни да знаеме,ние ќе се обидеме нашата најдобра услуга за вас.Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.Сите налози,Без разлика што разумот предизвикува враќање на нас, клиентот треба да плати ЕМС се врати трошоци(само за поддршка на EMS за враќање превозот метод),И декларираната вредност е 10 ако цел, тогаш се согласи Гаранција : 2 месеци гаранција е обезбедена за нови производи. Ако купувачот не го проверка на стоката и знак за пакетот, не продавачот е одговорност, ве молиме да знаат!!
Драги пријатели ,Кога ќе се потврди нарачката, ве молиме проверете уште еднаш вашиот стар одбор модел.

Таа е поголема од информацијата

Тип:
Машина За Перење Делови
Производи во категоријата