.

.

40pcs Златна Зголеми Цвет Занает монистра Камелија Цвет DIY монистра, за појавување на Додатоци и монистра 15mm мајка дена подароци

40pcs Златна Зголеми Цвет Занает монистра Камелија Цвет DIY монистра, за појавување на Додатоци и монистра

DEN 474.72

Од стоката
Во магацинот

0393 инчен 1 инч=25. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Ви благодариме! : )
Ако arenot задоволни со производот и услугата,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и и neutralfeedback.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
15mm
Материјал:
Глина
Бренд Име:
socharming
Број На Модел На:
002
Објектот Тежина:
40g
Објектот Форма:
Круг-брилијантен-форма
Производи во категоријата