.

.

Магнетни Не ' Рѓосувачки Челик Магнетни Sliver Вратата Стоп Затка Носителот Фати Кат Фитинг Со Завртки За Спални Бања Итн

Магнетни Не ' Рѓосувачки Челик Магнетни Sliver Вратата Стоп Затка Носителот Фати Кат Фитинг Со Завртки За Спални

DEN 334.00
DEN 354.72

Од стоката
Во магацинот

Карактеристики : 100% Сосема нов & Висок квалитет Спречува вратата од треснувајќи, исто така го спречува вратата од притискање на ѕидови при отворање. Може да се монтира вертикално да се подот или хоризонтално на baseboard или ѕид. Направени од високо квалитетен не ' рѓосувачки челик, рѓа отпорни, трајни и лесни да се чистат. Силни магнетни акција да се одржи врата во отворена позиција. Лесно да се инсталира со монтажа завртки вклучени Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Големината на Телото : 76 x 40mm Дел Големина : 30 x 20mm Пакет се Вклучени : 1 x вратата стоп и други додатоци Еј, мој пријател : Големина Приближно : овие големина е за Азија Големина , може да одлучи на вашата големина од страна на CA големина . 1 инч= 2.54 см Различни Монитор, бојата може да има разлика, Ние гарантираме стил е иста како што е прикажано на слики. И бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.

Таа е поголема од информацијата

Големина:
Brushed nickel, Brushed stainless, Green bronze, Red bronze, Space Aluminum Yabai
Тип:
Вратата Се Стопира
Број На Модел На:
Zhen201803-B46
Бренд Име:
Halojaju
Карактеристики:
магнет вратата стоп
Функција:
ѕидот заштитници стражари
Производот:
затка
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
производ-1:
вратата магнетно
Ефект:
магнетни запре врата
Тип:
butoir
Наслов:
кабинет вратата магнети
ефект-1:
лизга стоп
Име на производ:
вратата затка
Производи во категоријата