.

.

Mikialong Симпатична Кактус Графички Tees Жените Harajuku Мода Лето Блузи Жена Tshirt Tumblr Кратко Sleeve Camisetas Mujer

Mikialong Симпатична Кактус Графички Tees Жените Harajuku Мода Лето Блузи Жена Tshirt Tumblr Кратко Sleeve

DEN 356.00
DEN 522.72

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
Mikialong
Материјал:
Памук
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Должина(cm):
Краток
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Писмо
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
жените t-shirt
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Стил:
Кратко Sleeve
Сезоната:
Пролет лето Есен Зима
боја:
Црна, Бела Сива Розова
Големина:
S M L XL XXL
Клучни зборови:
Жените tshirts Tee Кошула Femme Camiseta Mujer
Ткаенини:
100%памук
Производи во категоријата