.

.

3Rows 7-8ММ Природни Црна Барок Слатководни Бисер String Ѓердан 17-19 ААА

3Rows 7-8ММ Природни Црна Барок Слатководни Бисер String Ѓердан 17-19 ААА

DEN 622.00
DEN 863.52

Од стоката
Во магацинот


-Повеќето проблеми може да се реши без да остави негативни забелешки за едни на други. Тогаш контактирајте со нас веднаш. Ако сакате побрзо shpping метод,
ние нудиме ems , и други Изрази. Можете да нè контактирате за точната сума ако не сте сигурни на превозот надомест за вашата земја. Ако пакетот оштетување во текот на товар, ве молиме да одбие да го потпише за пакет и тоа ќе се врати за нас. Ви благодариме за вниманието. Меѓутоа, ако било дополнителни трошоци генерирани за царинење мора да биде на товар на купувачот. Ве молиме бидете сигурни дека објектот НЕМА човек-направени саботажа. Стандардната превозот метод е воздухот пошта која нема царинската проблеми во повеќето пати. Вашата поддршка значи многу за нас. Ќе може да ми даде порака за било каков проблем и
Повратни Информации Политика :
-Ние не вредност на нашите клиенти и да сакате да бидете задоволни. и ако купувачот се инсистира на враќање, по нашите технички инженер проверуваат примената враќање е без никакви квалитет проблем,сите бесплатно е и на купувачот и трошок. А Т или други Даноци).
За други враќање прашања, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил. Ние ќе се потрудиме да ви помогне при увоз на стоки.
Прифаќаме САМО враќање на оригиналниот пакет.
Политика на враќање
Купувачот треба да се провери пакет еднаш прима.
-Ние сме разумни и ќе работат напорно за решавање на прашања праведно.
-Ако не сте среќни поради некоја причина, ве молиме ни e-mail пред да замине negativ e повратни информации. Во повеќето случаи , не постои обврска се плаќа на сите. Ако сте го купиле во несоодветна состојба,ве молиме ИМАЈТЕ во предвид дека на превозот и ракувањето надоместокот нема да се вратат, сите се врати превозот надомест треба да се плати од страна на купувачот.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Срцето
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Пол:
Жените
Материјал:
бисер
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
ААА
Метали Тип:
Никој
Pendant Големина:
cm
Функција:
Расположение Tracker
Бисер Форма:
Nearround
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Компатибилност:
Андроид
is_customized:
Yes
Производи во категоријата