.

.

CEEWHY Зелен Фустан Елегантен Kaftan Дубаи Вечерни Фустани Долг Облека де Соаре Longue 2018 Nouvelles Кристал Вечер Gown Beaded

CEEWHY Зелен Фустан Елегантен Kaftan Дубаи Вечерни Фустани Долг Облека де Соаре Longue 2018 Nouvelles Кристал

DEN 7718.00
DEN 12864.00

Од стоката
Во магацинот

Тоа трае околу
12-30days. ние ќе се потрудиме за вашето задоволство.
Ние брод во светот со Кина, воздухот пошта преку Кина Пост . повеќе квантитет, повеќе попуст.
ние си имаме свој фабрика, добредојдовте на бизнис дискусија.
ПРЕВОЗОТ ВРЕМЕ :
Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 1-5days по исплата е расчисти.
Благодарам уште еднаш за ваша поддршка и помош во секое време. Нашиот бесплатен превозот вклучени Кина пост воздух mail. Ние сме во состојба да преземе било каква responsibilty за Сопствени задоцнување или данок. Ви благодариме за вашето разбирање.
Трговија на големо и прилагодите тоновите се добредојдени ! и ние можеме да брод на стоките на вашиот клиент директно, ние не ќе остави контакт информации.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет. Но, понекогаш меѓународни
испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки.
ПОВРАТНИ информации :
Ако сте задоволни од нашите производи, pls ни даде postive повратни информации.
ЗА НАС :
Dropshipping и комбинираат превозот се и avaiable во нашата продавница. Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга.
100% сосема нов
материјал : chiffon
во боја : зелена ( на вашата сопствена боја ве молиме изберете ја прилагодите бојата опција и да ни оставите порака за вашата боја unmber, боја шема на следните )
големина : 2,4,6,8,10,12,14,16 ( custom size )
стил : мода и формално
сезона : сите на годината
дали на некои фактори на фотографии' бојата на фустанот може да имаат малку различни од реалниот стоки ,стр закуп овозможи 1-3 см толеранција поради прирачник за мерење. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса
и поштенски код е точен.
ПЛАЌАЊЕ :
ние поддршка банка картичка
ПРЕВОЗОТ :
EMS, e Packet, DHL, FEDEX, UPS-от,ТНТ се достапни со попуст, Кина Пост Воздух пошта е за слободни.

Таа е поголема од информацијата

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, Custom Size
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Вграден Градник:
Yes
Декорација:
Beading,Возбудува,Кристално
Sleeve Стил:
Редовни
Деколте:
Scalloped
Моден Елемент:
Гроздобер
Воз:
Никој
Бренд Име:
CEEWHY
Ткаенина Тип:
Chiffon
Материјал:
Полиестер
Половината:
Природни
Број На Модел На:
EGL-LG0137
Вистински Слики:
Yes
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Силуета:
А-Линија
Име на производ:
вечер фустан,пром фустан,фустан деверуша
превозот:
Бесплатен превозот
Производи во категоријата