.

.

CKAHSBI Човек Зимско Логорување на Отворено Спортски Топлинска Руно Пешачење Панталони Качување Скијање Softshell MountainTrousers Патување S-XXXL

CKAHSBI Човек Зимско Логорување на Отворено Спортски Топлинска Руно Пешачење Панталони Качување Скијање Softshell

DEN 1493.28

Од стоката
Во магацинот

5
7 XL 87 118 110 79 20
Ако имате било какви прашања , можете да не контактирате во секое време.
Плаќање
? Ние прифаќаме alipay тука.
Големина На & Гаранција За Квалитет
Секој од нашите производи помина строго упатство за инспекција пред испраќање.
? Ние Брод на Светот,
? Предмети се испраќаат од Кина користење на Кина Пост Воздух Mail, да стигнете до повеќето земји во рок од 20 до 40 дена. 3)Ако цел износ е повеќе од Ние ќе брод на стоките од страна на Fedex или DHL /UPS-от за слободни превозот.
? Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.
Превозот
? Кога ќе се примени на ред и Примате платформа за тргување испорака известување, ние ќе ја испорача стоката, како е можно поскоро.5
XL 69 92 96 20 17
2 XL
72 96 99 30 17. Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, ја прифати различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и др
Гаранција и Гаранција
?12 месеци Гаранција. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими. Купи со доверба!
? Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад.
? Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
? П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т/T;western union.5
3 XL
75 100 102 39 18
4 XL
78 104 105 49 18. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
? Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Забелешка : 1)Од големината се мери со рака,Па тоа ќе имаат 1-2cm разлика,ве Молиме да бидат забележани пред цел 2)Различни компјутер прикажува боите различно,Вистинската боја може малку да се разликуваат од сликите.
? П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.

Таа е поголема од информацијата

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Целосна Должина
Спорт Тип:
Кампување & Пешачење
Број На Модел На:
Q342
Бренд Име:
CKAHSBI
Материјал:
Полиестер
Материјал Технологија:
AIRPOLAR 100
Затворање Тип:
Патент Летаат
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Големина:
S,M,L,XL,XXL,3XL
Сезоната:
зима, пролет, есен
Стил:
Пешачење
Тип:
кампување,качување
Повод:
Отворено
Производи во категоријата