.

.

NOKOTION Лаптоп Плоча За Samsung NP530U3C NP530 ГЛАВНИОТ ОДБОР BA92-11404A BA92-11404B SR0N9 I3-3217U ПРОЦЕСОРОТ DDR3

NOKOTION Лаптоп Плоча За Samsung NP530U3C NP530 ГЛАВНИОТ ОДБОР BA92-11404A BA92-11404B SR0N9 I3-3217U ПРОЦЕСОРОТ

DEN 5426.00
DEN 5712.00

Од стоката
Во магацинот


NOKOTION Лаптоп Плоча За Samsung NP530 U3 C NP530 ГЛАВНИОТ ОДБОР BA92-11404 A BA92-11404 B SR0 N9 I3-3217 U ПРОЦЕСОРОТ DDR3
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1.Матичната плоча е Тестиран пред да се испрати,би можеле да бидете сигурни дека тоа работи добро.
2.Ако најдете било каков проблем по geting плоча,контактирајте со нас прво проверете го вашето другите делови, ако е во ред!
3.Ние им даде на 2 месеци гаранција за вас.гаранција почне откако ќе добиете пакет.

Таа е поголема од информацијата

Форма Фактор:
ATX
Пристаништа:
VGA,Ethernet,Wifi
Со ПРОЦЕСОРОТ:
Yes
FSB / ХТ:
MHZ
Меморија Банка:
2 DDR3 DIMM
Тип Socket:
одборот на процесорот
Форма Фактор:
CEB
Меморија Тип:
DDR2
Бренд Име:
NOKOTION
Пакет:
Yes
Меморија канал:
Двојно
Максимална Ram Капацитет:
8 GB
Број На Модел На:
NP530U3C NP530
Чипсет:
HM65
Примена:
Лаптоп
Објектот Состојба:
Реновирана
Хард Диск Интерфејс:
SATA
Место на Потекло:
Кина (Главниот одбор)
Conditon:
Работат и се скоро нови
Гаранција:
2 Месец
Проширување Слотови:
WIFI
Поддржува Прикаже Излез:
Yes
Интерфејс Тип:
S/PDIF Коаксијален
Повеќе Графички Картички:
Не е поддржано
Објектот Состојба:
Скоро Нови
Производи во категоријата