.

.

Qybian Картон Dragon Ball Z 3D Т Кошула Mens Краток Sleevest Т кошула Машки Синот Goku Tees Блузи Мажите Облека Плус големина S-5XL

Qybian Картон Dragon Ball Z 3D Т Кошула Mens Краток Sleevest Т кошула Машки Синот Goku Tees Блузи Мажите Облека

DEN 468.00
DEN 767.52

Од стоката
Во магацинот


Поради прирачник за мерење,ве молиме овозможи 1-3 см разликуваат,ви благодариме. : ) 1inch=2.45 cm
Совети! Големини на т-маици се азиските големини,обично помал за 2-големини од НАС/ЕУ големини. па ве молиме да се провери и потврди ја големината пред да го купите!
Карактеристики : 100% Сосема Нов со ознака. Материјал : 88% полиестер 12% spandex Ракав : Краток Деколте : Екипажот деколте Стил : Т риза за човек/жена достапни големини : S/M/L/XL/XXL/3 XL/4 XL/5 XL

Таа е поголема од информацијата

Големина:
Asia S, Asia M, Asia L, Asia XL, Asia XXL, Asia 3XL, Asia 4XL, Asia 5XL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Обичните
Шаблон Тип:
Цртан филм
Материјал:
Полиестер,Spandex
Маскирани:
No
Продажба со Pack:
No
Sleeve Должина(cm):
Краток
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Бренд Име:
Qybian
Стил:
Повик
Производи во категоријата