.

.

HAMEINUO Riverdale менито што е јужната страна JUGHEAD Покривајте телефонот Случај за Meizu M6 M5 M5S М2 М3 M3S MX4 MX5 MX6 ПРО 6 5 U10 У20 забелешка плус

HAMEINUO Riverdale менито што е јужната страна JUGHEAD Покривајте телефонот Случај за Meizu M6 M5 M5S М2 М3

DEN 105.00
DEN 140.16

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Материјал:
Бренд Име:
HAMEINUO
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Анти-удар
Компатибилен Бренд:
Meizu
дизајн:
Спортски,Украсени
Трговија на големо:
Поддршка
Пад на превозот:
Поддршка
во парк:
Yes
Мало Пакет:
OPP вреќа
Материјал:
Тешко PC
брод од време:
во рок од 48 часа, освен за време на празниците и викендите
се прилагодите услуга:
Yes
повеќе модели на телефони:
Ве молиме контактирајте со нас
ако сакате тоа да се испорача побрзо:
ве молиме избра кина пост воздух mail или epacket
Производи во категоријата