.

.

Водопадот Пластични Сапун Јадење Бања Прибор за Одвод на Сапун Кутија Туш Сапун Носителот Одвод Кујнски Мијалник Сунѓерот Носителот ZJ121

Водопадот Пластични Сапун Јадење Бања Прибор за Одвод на Сапун Кутија Туш Сапун Носителот Одвод Кујнски Мијалник

DEN 161.00
DEN 201.12

Од стоката
Во магацинот


1.Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена(освен викендите и државните празници) откако вашата уплата е завршен.
2.Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во клиенти расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
3.Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски feesduties и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
4.Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
1.Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
2.Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 7 дена од денот на вашиот приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.
3. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.
1.Ве молиме Љубезно ни остави Позитивен ( 5 Ѕвезда ве Молиме) ако сте задоволни со предмети, Многу ви Благодарам!!
2.Pease contacrt нас пред leaveing никакви Негативни Повратни информации или да се отвори расправа за Ali Express.
3.Ве молиме да ни даде можност на ио resove било каков проблем. Ние имаме разбирање за загриженоста може да има, и ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас.

Таа е поголема од информацијата

Тип:
Сапун Јадења
Бренд Име:
Zhang Ji
Сад Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
PBZH-LAN/PBZH-НН/PBZH-ЧЕНГ/PBZH-FEN
Производи во категоријата