.

.

4pcs/set Акција и Играчка Слика дивиот свет на Животните Мајмун Горила ПВЦ Модел Колекционерски Кукла Слика Колекција За Дете Децата Подарок

4pcs/set Акција и Играчка Слика дивиот свет на Животните Мајмун Горила ПВЦ Модел Колекционерски Кукла Слика

DEN 904.32

Од стоката
Во магацинот

За Повратни информации Доколку не сте задоволни со нас, ве молиме оставете ни пет ѕвездички позитивни повратните информации кои може да ви помогне многу за нашата развој на бизнисот. Бидејќи Рејтингот под 5 се еднакви да "НЕ Сте задоволни". Ние гарантираме за квалитетот и стилот се исти како што е прикажано на слики.Ако сакате да се вратите на објект за лична причина, што треба да се плати за враќање превозот цена, ве молиме контактирајте со нас прво, пред да се врати. Ве молиме да испрати слики на објектот за да ни се врати или враќање ќе бидат зависи од сликата. Контактирајте со НАС, Ние ќе се обидеме потрудиме да одговориме на сите ваши пораки во рок од 1 работен ден,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за прашања. За жал, ако вие не сте задоволни со нашата стока, и планираат да ни даде неутрален/негативна повратна информација или да се отвори било спор без комуникација, ве молиме пишете ни првиот, така што ние можеме да ви помогне да ги реши сите проблеми, комуникација и најкорисен начин да се решат проблемите. Вашиот признавање е нашата мотивација во развојот на нашата мала компанија и подобрување на нашите услуги за секој клиент.(Празници и викенди можат да бидат малку доцна) Љубезно Потсетник Поради разликата помеѓу различни монитори,боја може да се има многу мала разлика,што зависи од компјутерот.Ако објектот има квалитет проблем во 1 месец, ние ќе ја преземат одговорноста и да се плати за враќање превозот надомест.Ве молиме проверете го квалитетот и quatity прво, пред да го добиете вашиот објект, ова е многу корисен начин да се заштитите.
4pcs/set Акција и Играчка Слика дивиот свет на Животните Мајмун Горила ПВЦ Модел Колекционерски Кукла Слика Колекција За Дете Децата Подарок
100% сосема нов и висок квалитет Можат да бидат поставени како дома декорација Одличен подарок за деца Спецификации : Материјал : пвц Големина : проверка на слика во Боја : како на сликата покаже Кол : 4 парчиња
Answer : ___________________________ Note : 1.

Таа е поголема од информацијата

Возраст Опсег:
> 14 Години,> 6 години,> 8 години,12-15 Години,8-11 Години,> 3 години,2-4 Години,Grownups,5-7 Години
Материјал:
Пластични
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ,Војник во Собата,Војник Делови и Компоненти
Стоковните Атрибут:
Периферни уреди
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Тема:
Животни
Големина:
S
Mfg Серија Број:
Модел
Скала:
1/60
Животни:
Мајмуните
Бренд Име:
AQK
Верзија Тип:
Првото Издание
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Модел
Завршување Степен:
Готови Производи
Кукли Тип:
Модел
Предупредување:
Јаде
Димензии:
Проверете на сликата
Број На Модел На:
M460/461/462/463
Далечинска Контрола:
No
Со Анимација Извор:
Животните
Божиќ Подарок:
децата подарок
мебел:
Модел
Форма:
lifelike
Топла продажба:
Нов стил
Употреба:
красат
Name1:
orangutan
Name2:
Pongo pygmaeus
Производи во категоријата