.

.

4inch Европа Серија Клупата менгеме на назад Клупата Работилница Менгеме Инженер е Заменик Тешки Тип

4inch Европа Серија Клупата менгеме на назад Клупата Работилница Менгеме Инженер е Заменик Тешки Тип

DEN 2352.00

Од стоката
Во магацинот

Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Но, понекогаш поради неочекувани фактори, тоа ќе биде одложен за неколку дена на пат. Ние секогаш ја објавите вашата предмети од Кина Пост (15-30 работни дена бидат примени).
Карактеристики :
Тешки Клупата Заменик
100mm Капацитет на Зафат
90mm Отворање на Опсег
Тешки Леано Железо & Челична Конструкција
Висок Интегритет Супериорен Зафат
Пакетот Вклучува :
1x4" 100mm Тешки Клупата Заменик
1. Превозот Ние брод на земји избрани. Ние ќе одиме преку нашата повратни информации датотека во редовна период, и ќе остави позитивни повратни информации за сите наши вид клиенти. Ние ќе ви одговори со 24 Работни часа и да се одговори на прашањето да ви помогне да slove проблемот. Ако не го добиете вашиот објект по потоа, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе ви понудиме разумно решение. Ние брод предмети во рамките 5days по добивањето на плаќање.
Погоден за работилница, автомобилската и инженеринг употреба.
Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас и да ги задоволи вашите барања.
Ако сте го добиле било неисправни производи или некој од нашите производи може да не биде правилно се користи,
Ние ќе ви даде попуст или да се врати парите. Ве молиме контактирајте со нас. Начин на плаќање
Ние прифаќаме методи за плаќање на aliexpress преку alipay како што е подолу :
4.
4" (100mm) Тешки Тип на Европа Серија Клупата менгеме на назад
Опис :
Произведени од најквалитетни одлеаноци со прецизност намали завртка механизми
и прецизност машински вилици. Обично вашиот parcle ќе пристигне непречено. Повратни информации
Се надеваме дека секој клиент ќе уживаат во нивниот шопинг од мојата продавница.
Вашите позитивни повратни информации и пет ѕвездички продавачот рејтингот ќе биде многу добредојдена и ценета! Ако имате било какви прашања за нашите производи, ве молиме не двоумете се да ни остави порака или контактирајте не преку трговија менаџер.

Таа е поголема од информацијата

Број На Модел На:
F-804
Тип:
клупата менгеме на назад
Вози режим:
упатство
боја:
BLU
Големина:
4inch
Серија:
Европа Серија
Производи во категоријата