.

.

Жените&Девојки Shapers Вежба 3D Тесни Фитнес Коленото Должина Панталони Брзо-сува Wicking Високо Еластична Тенок Компресија Половина Шорцеви

Жените&Девојки Shapers Вежба 3D Тесни Фитнес Коленото Должина Панталони Брзо-сува Wicking Високо Еластична

DEN 412.00
DEN 549.12

Од стоката
Во магацинот


Оставете порака до нас она што сакате да го купите. Нагласи тело Спортски УДОБНОСТ, Слободно Лесна Broadside Корселе,Не се обврзани удобно да носат Добри половината ефект Мрежа крои, дише Рака кинење labels Совети : тоа е тесна стил, ако сакате да се носат некои лабава, ве молиме изберете поголем големина
.
2018 Најновото Издание
Жените&Девојки Shapers Вежба 3 D Тесни Фитнес Коленото Должина Панталони Брзо-сува Wicking Високо Еластична Тенок Компресија Половина Шорцеви
Стилот прикажани во видео не може да биде ист, за повикување само!
Совети : Овој линк цена само панталони
Бренд Вистински, Обезбедување На Квалитет
Брзо сушење Трилогија Хигроскопна > Потење > Исчезне Високо Еластична, Дише Брзо-сува, Wicking Удобно, 3 D, Компресија со Висок квалитет катјонската ткаенина Високо еластична, мазна Не исчезнат,Не pilling Погоден за трчање, ЈОГА, ФИТНЕС центар, фитнес, фудбал, кошарка и други спортови.
И,исто така може да го прилагодите вашето ЛОГО,
Сопствени цени се преговара
Професионални Wicking - Брзо Сушење Спорт Тесни ЈОГА Работи Коленото Должина Панталони Погоден за голем спектар на спортски да се носат! Како што се Трчање,ЈОГА,ФИТНЕС,Фудбал,Кошарка,Тенис и др.
Може да се купи се меша бои и големини. Дише & Кожата-friendly техника ткаенини Ткаенини : 85% Полиестер + 15% Spandex Човечкото тело рационализација дизајн Веднаш до кожата & Тело заврши Висока еластичност & Заштитат мускулите Анти навремено & Постојан притиснете погоден за носене & Термостат Брзо пот, го одржуваме телото кул Брзо сушење, Тесни и обликувани во Меѓувреме издувните топлина, свеж воздух може да бидат вовлечени брзо да Дише,Лесни ткаенини, добра пропустливост на воздух Потенцира квалитетот,Погодни за спортски Висока еластичност,Broadside,Еластична гума половината Четири-pin, шест-лента,Двојно шиење парична Казна изработка на Високо-квалитетни Спортски Ткаенина Високо еластична, мазна Ремоделирање доброто криви Висока половината,Високи Половината Во Стомакот,се Соберат Стомакот Носат Buttock Тенки Нозе Еластична Панталони Устата, Тесни Обвива Џеб Дизајн, Лесно да се носат подвижни предмети како мобилни телефони, паричници, итн.

Таа е поголема од информацијата

Големина:
XS, S, M, L, XL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Пред Стил:
Станот
Половината Тип:
Висок
Бренд Име:
yuerlian
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Одговара Тип:
Слаби
Панталона Стил:
Молив Панталони
Декорација:
Џебови,Spliced
Број На Модел На:
YL-2046
Материјал:
Полиестер,Spandex
Стил:
Повик
Должина:
Knee Length
објектот стил:
Жените Тесни Коленото Должина Панталони
Ткаенини:
85% Висок квалитет флексибилни polyamide влакна + 15% Spandex
Функција:
Високо Еластична, Дише Брзо-сува, Wicking
Погоден за:
трчање, фитнес, фудбал, кошарка и други спортови
Производи во категоријата