.

.

Рерната Мувла Торта Тави за Печење Алуминиум Случај Кутија Леб за Тост Bandeja Де Horno Став Габи Panmoule на Gateau Торта Материјали 70D0010

Рерната Мувла Торта Тави за Печење Алуминиум Случај Кутија Леб за Тост Bandeja Де Horno Став Габи Panmoule

DEN 1421.00
DEN 2001.60

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
SAFEBET
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
сертификација:
CIQ
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
Торта Алатки
Тип:
Печење Јадења & Тави
Печење Јадења & Тави Тип:
фурна
Функција:
Еко-Пријателски Алатки
Печење Јадења & Тави Тип:
Торта Тави
Тип:
Печење Јадења & Тави Тип
Обликот:
Кутија кек kaliplari
Место на Потекло:
Произведено Во Кина Торта Алатки
Тежина:
750g Cake Supplies
безбедност:
Не-Токсични Кујнски Алатки
Надворешноста:
Убава Рерна
превозот:
Бесплатен Превозот Teglia Quadrata
во парк:
Соодветна Понуда Кифла Tepsi
Производи во категоријата