.

.

2018 Нова Пролет Лето Мода за Мажи Неформални Социјални Кратки Ракави Кошули Mens Висок Квалитет на Хавајски Плажа Кошула Фитнес Homme

2018 Нова Пролет Лето Мода за Мажи Неформални Социјални Кратки Ракави Кошули Mens Висок Квалитет на Хавајски

DEN 672.00
DEN 1199.52

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Бренд Име:
П-IMAGE
Кошули Тип:
Случајни Кошули
Материјал:
Памук
Sleeve Должина(cm):
Краток
Јака:
Пак надолу Јака
Стил:
Англија Стил
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Број На Модел На:
602
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Печати
Затворање Тип:
Еден Гради
Тип На Објект:
Кошули
Пол:
Мажи
Производи во категоријата