.

.

WLJH 2x Возило DC 12V -24V Грешка Canbus H3 LED Магла Сијалица Авто Камион Автомобил Магла H3 Возење Дење Работи Светлина, Крушка Светилка

WLJH 2x Возило DC 12V -24V Грешка Canbus H3 LED Магла Сијалица Авто Камион Автомобил Магла H3 Возење Дење Работи

DEN 1104.00
DEN 1298.40

Од стоката
Во магацинот

За поголема количина,ве молиме да не контактирате ,ќе добиете нашата најдобра цена!
.
ОДБРАНИОТ ЗА ВАС :
Ве молиме погледнете ги нашите led купување да се најде најдобро одговара сијалица за вашиот автомобил модел!
Сертификат
Превозот
Ние само брод да се потврди цел адреси. Светлината интензитет (макс) : 1000 lumens
6. Оперативен струја : 950±30 м-р DC12 V-24 V
7.
УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Функција : Главни за магла светлина, Возење светилки drl Светилки Сијалица(Не моќен за Светлата или Headlamp)
Пакување Листа : 2 Парчиња ЛЕД Светилки
Answer : ___________________________ Note : * моќ 72w на сперматозоиди од теоретски моќ на ЛЕР,бидејќи ние додадете отпор за заштита на LED. Контакт со нас преку телефон, електронска пошта или интернет-разговор и да се добијат сите одговори треба да работите на вашите возила.4 мм *12mm *47. * Ве молиме имајте во предвид овие се canbus компатибилен за 95% од автомобили, сепак некои автомобили се уште може да се соочи со прашања. Зрак шема : 360 степени
8. МОЖЕ да-Автобус компатибилен : yes со 95%.
Прикажи :
Запомни ова е со висок квалитет led диоди,Не ги измамат со еден Евтин
Видете да го верувам!!! Супер убаво!!! Не треба да се земе моите зборови за тоа, едноставно се обидуваме тоа
Компатибилност :
Ако не сте сигурни каков тип на светилки ви треба за вашиот автомобил,ве молиме контактирајте со нас со вашиот автомобил се направи модел и година направи,ние ќе дознаете право светилки за вас. Сијалица димензии : 62. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
Враќање
Ако не сте задоволни со објектот, ве молиме да се помогне да се вратат во рок од 10 дена со вашата потврда за целосно рефундирање на куповната цена, не вклучувајќи го и превозот и ракувањето со такси.

Таа е поголема од информацијата

Тип Socket:
H3
Тип На Објект:
Извори На Светло
Температура На Боја:
6000K
Автомобил модел:
за Chevrolet EPICA 2004-2006,CORSICA 1994-1996
Автомобил Марка:
за Chevrolet ПРИГРАДСКИ / ТАХО 1995-1999 2000 Почетокот на Модел
Wattage:
72w by theoretical power
Извор На Светлина:
LED
Лер Зрак Тип:
место
Напон:
12V
Бренд Име:
WLJH
Чип Собранието Тип:
CSP
Автомобил модел:
за Хонда Спогодба VII 1998-2008 2009+
модели на автомобили:
за Хонда Спогодба VII со Ксенон 1998-2008 2009+
погоден:
за Infiniti G35 2006-2007 2008-2010 Купе
Широк напон спектар:
12 - 24V
Емитирачки агол:
Светлината од страна на 360o агол, Нема темни простор
Предност:
Shockproof (igh Шок / Вибрации Отпорни)
Примена:
за Infiniti G35 2006-2007 2008-2010 Купе
Гаранција:
2-ГОДИНА
Апликации:
Правец На Ветер
Осветленост Дел Број:
H3, 64151, 64156, 62201
Производи во категоријата