.

.

Бесплатни shiping 2 парчиња нови и Тест Ok ласерски превземање на E-9897 Ласерски пикап RAE-105 RAE-106 Оптички пикап

Бесплатни shiping 2 парчиња нови и Тест Ok ласерски превземање на E-9897 Ласерски пикап RAE-105 RAE-106

DEN 911.52

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Специјални Функции:
CD Player
Резолуција:
800
Име На Модел:
E-9897 Ласерска
Од Моќ:
45w
Компјутерската Меморија Големина:
1
Големина На Дисплеј:
6.5
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Бренд Име:
jupoco извор
Инсталирајте Големина:
1 Din
Материјал Тип:
Метал
Објектот Големина:
8X18X6
Дигитални Медиуми Формат:
CD
Објектот Тежина:
0.7kg
OSD Language:
Англиски
Напон:
12V
боја:
Бела
Производи во категоријата