.

.

AZIZ BEKKAOUI 24 Стилови НА МОЈОТ СИН од не ' Рѓосувачки Челик Pendant Ѓердани Врежани Име ID Ознака Ѓердани Љубовник Накит Семејство Подарок

AZIZ BEKKAOUI 24 Стилови НА МОЈОТ СИН од не ' Рѓосувачки Челик Pendant Ѓердани Врежани Име ID Ознака Ѓердани

DEN 119.00
DEN 197.76

Од стоката
Во магацинот


Кликнете на Сликата за да Изберете Убава Фонт или Шема
AZIZ BEKKAOUI 24 Стилови "НА МОЈОТ СИН" од не ' Рѓосувачки Челик Pendant Ѓердани Врежани Име ID Ознака Ѓердани Љубовник Накит Семејство Подарок Забелешка : Може да engrave име/ прилагодено лого грб на ѓердан! кога плати цел ,оставете порака за да ни под полето за пораки .
ако не ни кажуваат како да се engrave зборови во рок од 48 часа ,
ние ќе ја испрати на оригиналниот ѓердан на вас ,ви благодариме!

Таа е поголема од информацијата

Главниот Камен Боја:
не engrave грб, engrave грб
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Синџир Тип:
Пуканки Синџир
Pendant Големина:
големина 5*2.8 cm
Стил:
Тренди
Бренд Име:
AZIZ BEKKAOUI
Број На Модел На:
pendant ѓердан
Обликотшема:
Плоштад
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
diy логото
дизајн:
Кориснички име Pendant Ѓердан
дизајн 2:
нерѓосувачки челик приврзоци за жени
дизајн 3:
кориснички персоналните име приврзоци ѓердани
Големина:
ѓердан синџир 60CM, може да се прилагоди со себе
Стилот 1:
НА МОЈОТ СИН /НА мојата ќерка pendant ѓердани
Стил 2:
Љубов на таткото/мајката писмо ѓердан за подарок
Стилот 3:
единствен/ специјален подарок за семејство/љубовник
Стилот 4:
ласерски engrave денот на одбележувањето
Pendant:
diy логото љубов накит/ пријателство ѓердан
Повод:
Најдобри вљубените подароци,Ангажман,Свадба,Божиќ Подарок
Производи во категоријата