.

.

YX ДЕВОЈКА Бренд облека 2018 лето Нови Кул 3d Вест Dragon Ball Z Аниме Лути Goku Печатени Mens Унисекс Резервоарот на врвот BX-32

YX ДЕВОЈКА Бренд облека 2018 лето Нови Кул 3d Вест Dragon Ball Z Аниме Лути Goku Печатени Mens Унисекс Резервоарот

DEN 406.00
DEN 527.52

Од стоката
Во магацинот

Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење.Вашето мислење е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави голем фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ви благодарам многу !! 2.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.
Унисекс, Мажите и жените и може да се носат ако големина одговара. Нормално, тоа трае 20-50 работни дена за пристигнување со авион Mail, и трае 3-10 дена од Express.Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме ! 2. ние ќе бидеме среќни да одговориме на секое прашање може да имате, па ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате.
Азија големина, Изберете поголем од нормалниот.
2 - ќе биде се купи директно од кина фабрика. Начин на плаќање прифаќаме само Зачувам,Кредитна картичка,Western Union.
4 - Ако треба да се препродава на нашите производи, ние може да ви понуди слики без жиг.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот. Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог.
Превозот
1. Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.
5 -Ние, исто така, ја прифати DIY да cutomize стил, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време.Предмети ќе биде предаден во рок од 2-4 работни дена откако ќе се потврди на вашата исплата.

Таа е поголема од информацијата

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Резервоарот На Врвот
Пол:
Мажи
Јака:
О Деколте
Број На Модел На:
DENG
Материјал:
Полиестер
Маскирани:
No
Продажба со Pack:
No
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Повик
Бренд Име:
PLstar Космосот
Производи во категоријата