.

.

Бебе Шетач потпирачи за раце Со СТП Кожа & Оксфорд Ткаенина Покрие Шетач Додатоци Браник Бар Handlebar За Bugaboo Bee3 Bee5

Бебе Шетач потпирачи за раце Со СТП Кожа & Оксфорд Ткаенина Покрие Шетач Додатоци Браник Бар Handlebar За Bugaboo

DEN 941.00
DEN 1920.00

Од стоката
Во магацинот


Бебе Шетач потпирачи за раце Со СТП Кожа & Оксфорд Ткаенина Покрие Шетач Додатоци Браник Бар Handlebar За Bugaboo Bee3 Bee5

Таа е поголема од информацијата

сертификација:
EN
Возраст Опсег:
10-12M,4-6M,7-9M,19-24M,13-18 МИЛИОНИ,2-3Y,0-3М
Број На Модел На:
FB007
Тип:
Потпирачи за раце
Бренд Име:
babyyoya
Материјал:
Полиестер
Производи во категоријата