.

.

MF104ZZ LF1040ZZ 4*10(11.6*4(0.8)ММ ABEC-5 Страната лежишта Бесплатен превозот хром челична носечка MF104ZZ LF1040ZZ

MF104ZZ LF1040ZZ 4*10(11.6*4(0.8)ММ ABEC-5 Страната лежишта Бесплатен превозот хром челична носечка MF104ZZ

DEN 216.00

Од стоката
Во магацинот


Точка бр : МФ 104 ZZ
Внатрешен дијаметар : 4 мм
Надворешниот дијаметар од најголемите : само 11,6 mm
Надворешниот дијаметар најмалку : 10 мм
Висина : 4 мм
Прецизност : ABEC-5
Вид : Еден ред длабоко ритам топката лежишта
Materail : хром челик GCR-15
Квалитет : Кина Националниот Стандард
Пакување : 10 ПАРЧИЊА/ЦЕВКА
Метал запечатување во двојно страни.

Таа е поголема од информацијата

Надворешниот Дијаметар:
11.6mm
Внатрешен Дијаметар:
4mm
is_customized:
Yes
Материјал:
имајќи челик
Број На Модел На:
MF104ZZ
Бренд Име:
Afortunado
Производи во категоријата