.

.

SUNON GB1245PKV1-8 DC 12V 0.5 W 3-линија Турбо Компресор Проектор Вентилаторот за Ладење

SUNON GB1245PKV1-8 DC 12V 0.5 W 3-линија Турбо Компресор Проектор Вентилаторот за Ладење

DEN 432.00
DEN 480.00

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
SUNON
Примена:
Хард Диск
Линии:
3 Линии
Број На Модел На:
GB1245PKV1-8
Тип:
Фан
Heatsink Материјал:
Бакар
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
Yes
Пакет:
Yes
Имајќи:
Две Топката Имајќи
Моќ Интерфејс:
3PIN
Фан Живот:
30000 часа
Фан Големина:
Бакар
Производи во категоријата