.

.

Автомобил Ѕид Налепница за Детска Соба Спална соба Декорација Додатоци Винил Отстранлив Уметност Ѕид Decals Водоотпорен Позадина Постер

Автомобил Ѕид Налепница за Детска Соба Спална соба Декорација Додатоци Винил Отстранлив Уметност Ѕид Decals

DEN 72.00
DEN 102.72

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Големина:
M 30cm X 12cm, XL 58cm X 25cm, L 43cm X 18cm
Бренд Име:
Muyuchunhua
Стил:
Модерна
Класификација:
За Плочка,За Ѕид,Мебел Налепници,Кат Налепници,Прозорец Налепници
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
G18032448
Материјал:
Пластични
Тема:
Шема
Сценарија:
Ѕид
Censor Кодот:
L180210
Сценарија:
почеток/дневната соба/спалната соба/детска соба
Винил Тип:
Отстранлив
Дома декорација:
пвц налепница
Производи во категоријата