.

.

1-200 Шарени Броеви Ѕид Налепница за Детска Соба DIY Ѕид Decals/Лепило Mural Уметност House Hotel Вратата Адреса Цифри Налепница

1-200 Шарени Броеви Ѕид Налепница за Детска Соба DIY Ѕид Decals/Лепило Mural Уметност House Hotel Вратата Адреса

DEN 136.00
DEN 191.52

Од стоката
Во магацинот


15957830729431260 новодојдени US $ 18.29 /парче US $ 21.09 /парче US $ 3.52 /парче US $ 3.77 /парче US $ 4.18 /парче US $ 3.05 /парче US $ 4.99 /парче US $ 13.90 /парче US $ 4.56 /парче Материјал : ПВЦ Боја : Шарени Функција : Еко-пријателски,Креативна Стил : Новина Тежина : 0.04 кг Пакување листа : 1sheet Налепница Информации :
Ве молиме овозможи 1-3cm поради прирачник за мерење.
Бојата(s) може да биде различен, за разлика од сликата се прикажува,ве молиме да се разбере.

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
нејзината
Стил:
Цртан филм
Класификација:
За Фрижидер,За Чад Издувни Гасови,За Кабинетот Шпорет,За Плочка,За Ѕид,Тоалет Налепници,Мебел Налепници,Се Префрлат Панел Налепници,Кат Налепници,Прозорец Налепници
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
A+
Материјал:
ПВЦ
Тема:
Цртан филм
Сценарија:
Ѕид
боја:
шарени
Стил:
Новина
Функција:
Еко-пријателски,Креативните
Број големина:
5cm
Производи во категоријата