.

.

Batzuzhi Луксузни рачно изработени машки Чевли Посочи Метал Пети Бизнис Кожени Чевли Рок Браун Партија Обувки за Мажи, Голема Големина 46

Batzuzhi Луксузни рачно изработени машки Чевли Посочи Метал Пети Бизнис Кожени Чевли Рок Браун Партија Обувки

DEN 3455.00
DEN 5664.00

Од стоката
Во магацинот

5=Нога Должина 24.45 Инчен EUR39=USmen 6.

Таа е поголема од информацијата

Чевли Големина:
6, 6.5, 7, 8, 8.5, 9.5, 10, 11, 12
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
BZ2131
Чевли Тип:
Oxfords
Пети Форма:
Посочи Пети
Insole Материјал:
PU
Горниот Материјал:
Сплит Кожа
Бренд Име:
Batzuzhi
Затворање Тип:
Чипка-Up
Сезоната:
Пролет/Есен
Обвивка Материјал:
PU
Outsole Материјал:
Гума
Одделот За Името:
Возрасни Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден:
мажите кожени чевли
Декорација:
Облечи Чевли Мажи
Име 1:
адвокатско бизнис чевли
Име 2:
Машки Чевли за Партијата и на Свадба
Пети:
Посочи Метал Пети
Производи во категоријата