.

.

3pcs R50 Добар квалитет 160v1000uf Радијална НАТОПИ Алуминиум Electrolytic Кондензатори 160v 1000uf Толеранција 20% големина 25x40MM

3pcs R50 Добар квалитет 160v1000uf Радијална НАТОПИ Алуминиум Electrolytic Кондензатори 160v 1000uf Толеранција

DEN 408.00

Од стоката
Во магацинот


Опис На Производот
Висок Квалитет На Алуминиум Electrolytic Кондензатори
160v 1000uf големина : 25*40 MM
1000uf 160v
Напон - Номинална 160v Capacitance 1000uf Толеранција 20% Големина / Димензија 25 mm Висина - Седиште (Макс) 40 mm за Монтажа Тип Преку Дупка
НАШАТА СИЛНА И ТОПЛА ПОНУДА ЛИНИЈА :
Ние нудиме следниве производи од famousmanufacture : IC,модул,
дискретни,уреди,RFcomponentscomponents : отпорник,capacitor,кристал,реле
,напојување,трансформатор,конектори, итн.
Нашата Силна Линија

ПРОИЗВОДОТ УПОТРЕБА
Микропроцесори контрола коло, моќта конвертор, база на податоци на рс-пет 232
интерфејс кола, засилувачи, менаџмент на енергија, тајмер, counter (бројач на екранот коло,
multi-channel switcher, се префрлат и на напонот на следење, оптички предавателот,
притисок и сензор на температура,
безжични производи
Проверка пред испраќање
Совршен Пакет
По продажба на услуги

Таа е поголема од информацијата

Температурата На Работа:
Стандард
Број На Модел На:
r50
Бренд Име:
ENLINCA
Пакет Тип:
преку дупка
Тип:
Алуминиум Electrolytic Capacitor
Структура:
Фиксна Capacitor
is_customized:
Yes
боја:
Светло Сива
Номинална Напон:
160V
Примена:
Општа Намена
Производи во категоријата