.

.

5PCS USB 3.0 Женската Глава Седиште НАТОПИ Рамен Модул линија Адаптер Плоча Основата на USB-3.0 Конверзија Одбор

5PCS USB 3.0 Женската Глава Седиште НАТОПИ Рамен Модул линија Адаптер Плоча Основата на USB-3.0 Конверзија

DEN 127.68

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Напон:
1
Бренд Име:
КЕНТАКИ ПОБЕДИ РОБОТ
Моќ Дисипација:
1
Број На Модел На:
USB-3.0
Тип:
Регулатор На Напон
Пакет:
TQFP
Состојба:
Нови
is_customized:
Yes
Температурата На Работа:
1
Примена:
компјутер
Производи во категоријата