.

.

12.1 VGA/HDMI Приклучок за Монитор 1280*800 Песна Машина каса Плоштадот Екран Lcd Монитор/Display Non-touch Екран IPS

12.1 VGA/HDMI Приклучок за Монитор 1280*800 Песна Машина каса Плоштадот Екран Lcd Монитор/Display Non-touch

DEN 4416.00

Од стоката
Во магацинот

6 моќ дисипација ≤18 W температура од 5°C~35°C Влажност Од 20%~80% се Задржи во чување на животната средина температура -10~70°C Влажност 10%~90% Тежина : 2 KG VGA делови адаптер,моќ линија,видео држи жица(15 шут приклучок),спецификација и сл. Ако сакате да брод од страна на други превозот начини, ве молиме оставете порака за нас.
СОВЕТИ Превозот 1)По исплата завршена, Ние ќе ја испорача стоката во рок од 5 дена.6 Бруто маса : 2. Ви благодариме за разбирањето!
. напуштање на неутрален или негативен фидбек не можам да ти помогнам нешто. Плаќањето може да се направи плаќање од страна на Master Card, Western Union, Маестро, Банкарски Трансфер, Qiwi Паричник, Web Money, Boleto, Yandex пари, и ДОКУ.1 Инчен Размер 16 : 10 Apheliotropic LED светлото, цел живот го достигне должина од 50000 часа макс. Само контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнат и да се направи сте задоволни. 2)Ако вашиот парцела е изгубена или не примаат во рок од 60 работни дена, ние ќе ја вашата парцела или целосно враќање на средствата. Повратни информации Доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават позитивен фидбек "5 звезди", тоа е нашиот предлог да се направи подобро за вас, а ние со задоволство ќе да го стори истото за вас. Ако постои било каков проблем со овој производ, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот. резолуција 1280*800 Разлика 300/1 Светлост 300cd/ m Визуелна агол од 120°(H) 100°(V) време на Одговор 4ms интерфејс VGA+HDMI Влез сигнал видео RGB имитираат за 0,7 v Синхронизирање сигнал TTL (во Живо жица Нула жица) Дисплеј област (mm) 261 X163mm Контрола копче на front panel прекинувач, мени копчето,модулација клуч, AUTOOSD контрола, светлост контраст, боја, Слика локација, OSD алатка,јазици избор Plug and play DDC1 / 2 B Напојување 12 VDC 2. Ви благодарам многу! Ако ви се исполнат со прашања : · парцели се уште е на пат; · постојат некои проблеми со квалитетот со производи; · постои помалку време да добијат парцели итн.

Таа е поголема од информацијата

Пакет:
Yes
Тип:
Индустриски Следење
Бренд Име:
overdian
Број На Модел На:
YJ0121LED
боја:
Црна
Резолуција:
1280*800
Пиксели Теренот:
0.264 mm
Дијагонала На Екранот Големина :
12inch/12.1
Школка Материјал:
Пластична рамка
Интерфејс:
VGA+HDMI
Приказ На Односот На:
16
Тип:
Индустриски Следење
Сооднос На Контрастот:
500
Црна и Бела Време на Одговор:
4ms
Производи во категоријата