.

.

PYL703U 45.2 mm Виножито Флексибилни Силиконски Калап за Cupcake Topper, Фондан, Cabochon Бонбони, Смола, Fimo Глина, Шлаг, Храна Безбедно

PYL703U 45.2 mm Виножито Флексибилни Силиконски Калап за Cupcake Topper, Фондан, Cabochon Бонбони, Смола, Fimo

DEN 66.00
DEN 71.52

Од стоката
Во магацинот

Шуплина Големина : ве Молиме проверете ја големината информации на мувла слика ќе добиваат само на мувла, моделот на сликата е за прикажување цел само. Мувла Боја : од Страна на Случајни Мувла Материјал : Храна Безбедно Силикони Љубезно ве потсетам : Стави на мувла исполнет со материјал во фрижидер, за неколку часа, а потоа завршена работа може да биде лесно да се појави надвор од мувла. Работа температурата е минус 76 степени Целзиусови за да 428 степени Целзиусови, минус 60 степени целзиусови степени на 220 целзиусови степени. Не користите истиот калап за изработка и храна проекти Мувла е лесно се чисти со топла вода и сапун.

Таа е поголема од информацијата

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
ЕЕЗ,CE / ЕУ,SGS,LFGB,CIQ,ФДУ
Број На Модел На:
PYL703U
Бренд Име:
UIE
Материјал:
Силикони
Функција:
Еко-Пријателски
Торта Алатки Тип:
Габи,
Производи во категоријата