.

.

CiNily Создадени Гранат Morganite Peridot Сребро Позлатен трговија на Големо за Жените Накит Ангажман Студ Обетки 12mm FH8238

CiNily Создадени Гранат Morganite Peridot Сребро Позлатен трговија на Големо за Жените Накит Ангажман Студ

DEN 192.00
DEN 348.00

Од стоката
Во магацинот

80 g
Количина : 1 пар Обетки
Конверзија : 1mm=0.41 mm
Вашата нарачка ќе биде предаден во рок од 48 часа по уплатата.net/en/ e Packet 8-25 дена www. (освен далечна земја)
За било која причина не Ви се допаѓа тоа или едноставно сакаат да се вратат, ве молиме контактирајте со нас wihtin 15 дена по приемот, да ги задржи на производи во оригинална состојба, ние ќе целосна наплата по добиваат вратени производи. За било која причина, не сте satisyied со вашата нарачка, ве молиме да не брзаат да остави лоша повратни информации или отворен спор , ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.com ПРОЗОРЦИ 3-8 дена www.
Почнавме нашите модни накит бизнис со Светот дилери од 2009 година,
и имаат акумулирано многу искуство во ова поле. ви благодариме!
Испорака Начин и Време на Испорака за Следење Сајт Кина Пост Воздух Mail 20-45 дена www.com/ EMS 5-15 дена www. Професионални накит консултанти само еден е-мејл далеку.net/en/ Aliexpress Стандард Превозот 20-60 дена http : //global. Превозот Проблем, Ако не го примите пакетот во вкупно 60 дена откако ќе се испрати, ние може да го препрати или целосна наплата на пари за вас. Ако најдете некоја квалитет проблем, ве молиме направете фотографија и контакт со 15 дена по приемот, ние ќе испрати сте нов производ или рефундирање на вашата исплата. Тука ние постојано се обезбеди висок квалитет на накит уште со фер цени.
Најголемиот подготвени акции на модата накит во светот.com Aramex 3-8 дена www.cn DHL 3-8 дена www. подолу е проценет испорака брзина за вашиот референца. Неверојатно ниски цени, како што видовме, фабрика за производство на нашите сопствени накит.com Fed Ex 3-8 дена www.039 инчен; 1 инч=25.com
Ако вашата нарачка надминува чини $ 200, ние ќе ви даде бесплатно International Express превозот услуга.
Бренд : Ci Nily
Метал : Сребро Позлатен
Главниот Камен & Големина На :
Гранат 4mm ; Morganite 4mm
Аметист 4mm ; Peridot 4mm
Пинк Топаз 4mm
Додаток Камен & Големина : Никој
Обетки Должина : 12mm
Обетки Ширина : 12 mm
Тежина : 2.

Таа е поголема од информацијата

Главниот Камен Боја:
мулти-бои
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
CiNily
Обликотшема:
Круг
Пол:
Жените
Број На Модел На:
FH8238
Стил:
Тренди
Материјал:
Камен
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Бакар
Назад Наоѓање:
Студ Обетки
Гем Боја:
мулти-бои
Камен & Големина:
Multigem
Количина:
1 Пар Earring
Еколошки Стандарди:
Европа & Никел Олово Кадмиум слободни
Место на Потекло:
Кина
is_customized:
Yes
Производи во категоријата