.

.

5Pcs 3# Бисер Метал Патент Лизгачи За Метал Патентите Жените Јакна, Торба Чевли Патент Главата Повлече Zip Поправка Комплет Облека, Додатоци

5Pcs 3 Бисер Метал Патент Лизгачи За Метал Патентите Жените Јакна, Торба Чевли Патент Главата Повлече Zip

DEN 294.00
DEN 349.92

Од стоката
Во магацинот


Функција :
Состојба : 100 % Нов И Висок Квалитет
Тип На Производ : Патент Лизгачи
Материјал : Метал
Метал Тип : Цинк Легура
Број на модел : KY063
Техника : Позлата
Големина : 3#
Напомена :
1.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да бидат различни од слики. 2.Ве молиме овозможи 1-3cm разлики поради прирачник за мерење.
10.3
00

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
Meetee
Големина:
as the picture shown
Материјал:
Метал
Метал Тип:
Цинк Легура
Лизгачот Тип:
Автоматско Заклучување
Техника:
позлата
Број На Модел На:
ky063
Функција:
Еко-Пријателски/Никел-Бесплатно
Тип На Производ:
Патент Лизгачи
Големина:
3#
Тип:
Метал Патент Лизгачи
Производи во категоријата