.

.

Европски Стил Олеснување Цвет Керамички Стапчиња За Јадење Носителот Домашна Кујна Декорација Одвод На Вода Полица Лажица Нож Цилиндар Садови

Европски Стил Олеснување Цвет Керамички Стапчиња За Јадење Носителот Домашна Кујна Декорација Одвод На Вода

DEN 3154.00
DEN 5087.52

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
BENEWOTER
Материјал:
Керамички
Стил:
Американски Стил
Име на производ:
носителот на стапчиња за јадење
Големина:
FIG.
Пакување:
safe пакет
пакување листа:
1*Носителот На Стапчиња За Јадење
Карактеристики:
Еко-Пријателски Прекрасен Изглед
Производи во категоријата