.

.

1pcs 45см Топла Продажба Мода Девојка Кукла Мека Играчка, Прекрасна Фигура Полнети Кадифен Играчки Девојка Деца Деца ден Подарок Супер Квалитет

1pcs 45см Топла Продажба Мода Девојка Кукла Мека Играчка, Прекрасна Фигура Полнети Кадифен Играчки Девојка

DEN 398.40

Од стоката
Во магацинот


Објектот спецификите
1. Големина : 45 cm
2. Боја : како на Слики
3. Материјал : добро PP памук
4. Пакување : 1 парче во една OPP вреќа
Продавачот Ветување
Плаќање И Испорака :
1. Ние, главно, се користи Кина Пост Воздух Mail или ЕМС или DHL или други.
2. СЛОБОДЕН Испорака на кина пост воздух парцела , обично ќе трае од 15 до 25 дена до пристигнувањето.
3. Нашите превозот во светот. Значи, ова е меѓународен испорака, превозот време ќе биде многу зависи од курирска компанија и локалните обичаи / давачки. Ви благодариме за вашето разбирање.
•Сервис
Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време, па ние може да го следи. Ако имате било какви прашања или поддршка од нас, ние ќе одговор во рок од 12 часа од бизнис време.
•Примање На Вашиот Објект
Кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме проверете веднаш да бидете сигурни дека тоа одговара на описот во листата. Ако нешто е незадоволителен, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме нашата најголема да се реши тоа. Ако сте задоволни, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. Ви благодариме .
Вашиот Satisfation,Нашите Извршување!

Таа е поголема од информацијата

Големина:
45cm
Тип На Објект:
Кукли
Батеријата:
N
Пол:
Унисекс
Димензии:
45см
Бренд Име:
GFPAN
BJD/SD Атрибут:
Кукла
Тип:
Полнети Кукли
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Предупредување:
N
Тема:
Филм & TV
Карактеристики:
Полнети & Кадифен
Материјал:
Платно
Број На Модел На:
518
Возраст Опсег:
> 3 години
Mfg Серија Број:
Начин на живот
Форма:
девојка
Производи во категоријата