.

.

130cmUSA Гигант Мечка КОЖА мечето ТРУПОТ Супер Квалитет трговија на Големо Цена Продажба на Играчки За Девојчиња

130cmUSA Гигант Мечка КОЖА мечето ТРУПОТ Супер Квалитет трговија на Големо Цена Продажба на Играчки За Девојчиња

DEN 902.40

Од стоката
Во магацинот


130cm САД Гигант Мечка КОЖА мечето ТРУПОТ
Супер Квалитет Трговија На Големо Цена Продажба На Играчки За Девојчиња
Големина : 130cm
Answer : ___________________________ Note : Оваа играчка само мечка кожа
треба да се пополни себе
ве молиме да го купат внимателно
Прирачник за мерење може да биде од 1 до 2 cm во грешка ви благодариме за вашето разбирање, најдобри желби Ако нешто е незадоволителен, ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време, ние ќе се обидеме нашата најголема да се реши тоа.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
GFPAN
Животни:
Мечка
Возраст Опсег:
> 3 години
Предупредување:
Никој
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Форма:
Гениј
Број На Модел На:
Z123
Материјал:
Памук
Пополнување:
PP Памук
Тема:
Кожата
Карактеристики:
Мека, Образовни, Модел, DIY
Производи во категоријата