.

.

20pcs Легиран Челик Допрете & Умре Сет со Мали Допрете го Толкуваше Рака Алатки и 1/16-1/2 Инчи NC Завртка Тема Приклучоци Чешми Рака Завртка Славини

20pcs Легиран Челик Допрете & Умре Сет со Мали Допрете го Толкуваше Рака Алатки и 1/16-1/2 Инчи NC Завртка

DEN 625.00
DEN 833.28

Од стоката
Во магацинот

Сите производи се brand new од hi-tech фабрика директно. Собата е на метрички големина.
Опис
Карактеристики :
- Ова легиран челик допрете и умре поставување ви помага да се надминат оштетени ореви, завртки и теми. Сите производи се гарантира со 1 година гаранција која за поправка, враќање или замена. па ве молиме да бидат сигурни да се направи шопинг во нашата продавница.
- 9pcs Умре Акции : M3*0. Кога замена болт е тешко да се најде, ова допрете и умре поставете го прави лесно да се отстрани несовршености од конци
- Ова допрете и умре сет вклучува широк асортиман на алатки, тие се направени од закорави, прецизност-земјата, полиран од легиран челик, секое парче под рѓа-отпорни сатенски финиш што го прави мазна тема парчиња со помалку триење. Пакетот вклучува
18 x Чешми и Умира
1 x Допрете Клуч 1/16 " - 1/2 "(М3-М12)
1 x Мали Допрете го Толкуваше Рака
Ние И Ветуваме На :
1.
Материјал : легиран челик, метални
Боја : Сребрена
Тип : Рачни алатки, комбинација алатки, други хардвер алатки
Класификација : Рачни алатки, клуч, додаток алати, апарати за алатки, телекомуникации комбинација
Компатибилен : Машински делови
Посебни карактеристики : Различна големина
Функција : Сечење, прилагодување, што се користи за металугрија.
- Собата има поголема цврстина, подобра флексибилност, подолг животен век.
Поставени се вклучени :
- 1pcs Прилагодливи Допрете Клуч
- 1pcs Прилагодливи Умре Клуч
- 9pcs Допрете Акции : M3*0. Пред да се испраќаат надвор на производи, ние ќе го пробате и да направите двоен се провери, така што може да се обезбеди квалитетот на производот. па ние може да ги продаваат на големо цена. Ако имате било какви користење на проблем или незадоволителна со нашите производи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се консултира со проблеми со искреност.

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
ChgImposs
Тип:
Допрете & Умре Сет
DIY Материјали:
Металугрија
Број на Парчиња:
20pcs
is_customized:
Yes
Материјал:
Легиран челик
Број На Модел На:
ULT_HAD_40A
Функција:
Сечење, прилагодување, што се користи за металугрија
Производи во категоријата