.

.

Preppy Стил Комбинација Фустани 2018 Лето O-вратот Краток Ракав Памук, Лен се Облекуваат Жените Секојдневен коленото Должина Фустани RE0541

Preppy Стил Комбинација Фустани 2018 Лето O-вратот Краток Ракав Памук, Лен се Облекуваат Жените Секојдневен

DEN 757.00
DEN 1428.96

Од стоката
Во магацинот


Preppy Стил Комбинација Фустани 2018 Лето O-вратот Краток Ракав Памук, Лен се Облекуваат Жените Секојдневен коленото Должина Фустани RE0541
големина на табелата (cm) CM биста должина на ракав рамо половината хип M 94 100 20 39 - L 98 101 21 40 - XL 102 102 22 41 - 2 XL 106 103 23 42 -

Таа е поголема од информацијата

Големина:
M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Број На Модел На:
RE0541
Деколте:
О Деколте
Материјал:
Лен,Памук,Spandex
Sleeve Должина(cm):
Краток
Sleeve Стил:
Редовни
Бренд Име:
MLUOLANC
Декорација:
Никој
Половината:
Природни
Фустани Должина:
Колено-Должина
Сезоната:
Лето
Шаблон Тип:
Крпеница
Стил:
Preppy Стил
Силуета:
А-Линија
Производи во категоријата