.

.

4 Модели Женска Црвени Цветни Лето Capris Еластична S 4xL Плус Големина Фитнес Панталони

4 Модели Женска Црвени Цветни Лето Capris Еластична S 4xL Плус Големина Фитнес Панталони

DEN 390.00
DEN 475.20

Од стоката
Во магацинот

Повеќе прашања :
Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Боја разлика : Различни тип на компјутерите може да се покаже малку боја разлики. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.
Испорака Гарантира : Целосна наплата ако не ја добиете вашата цел во 60 дена Врати&Наплата : Да
Напомена :
1.3 Обрасци
Име : Фитнес Capris
Големина : S,M, L,XL, 2 XL,3 XL, 4xl
Сезона : летни, Пролет, есен
Време на испорака : 90% на пакет ќе пристигне во 9 - 25 дена.
(2)Изразат компанија може да трае повеќе денови(за 3-4 дена) отколку на испраќаме, па понекогаш следење на број може да се проследи 1-3 дена подоцна.
(2)Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека оригиналната состојба на врати стоката.
За промет на големо, ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат.
(3)Ако пакетот не пристигнат на време, ве молиме почекајте некои повеќе денови или контактирајте со нас да се прошири на времето, не го стави спорот директно.Таму можеби 1-3 cm отстапување во различни големини, локации и истегнување на ткаенини. Големина на табелата е референца.
Дали има некој царина?
Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Ако не ги задоволи нашите производи, слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да solove проблеми за вас.Бојата може да бидат посветли или потемни поради различни PC екранот.
(1)Ако било кој квалитет на проблеми поврзани со наплата, пари ќе бидат вратени кога ќе се врати стоката во рок од 7 дена по приемот. Ако било штета или загуба, купувачите треба да биде одговорен за тоа и пари нема да се вратат.

Таа е поголема од информацијата

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Пред Стил:
Станот
Декорација:
Шема,Spliced
Бренд Име:
ЉУБОВ ИСКРА
Ткаенина Тип:
Плетени
Број На Модел На:
ЛСД
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Одговара Тип:
Слаби
Половината Тип:
Средината
Панталона Стил:
Молив Панталони
Материјал:
Полиестер,Spandex
Должина:
Calf-Length Pants
Шаблон Тип:
Флорални
Стил:
Повик
Големина:
S,M, L,XL, 2XL,3XL, 4xl
боја:
Црна, Црвена, сина
Детална Шема:
Цветни црвениот цвет
Сезоната:
Лето, есен, Пролет
џеб:
Yes
Дебелина:
Средината
Пад на превозот:
Yes
еластичен:
Yes
Производи во категоријата