.

.

ПРОЗОРЦИ Бесплатен Превозот 1000pcs Најдобар квалитет вистински mink трепките кутија за пакување 3d mink трепките private label лажни eyelash пакување кутија

ПРОЗОРЦИ Бесплатен Превозот 1000pcs Најдобар квалитет вистински mink трепките кутија за пакување 3d mink трепките

DEN 2832.00

Од стоката
Во магацинот

5 cm
Пакување спецификации : една
Тип : Трепките Сад
Материјал : пластика
Шарени Сјајот картички : Виолетова, Жолта и сребро, ние може да се меша боите еднакво или да наведете боја дистрибуција
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1.
Но, во зафатени сезона, тоа може да трае подолго. Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната или Epack, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 20 работни дена.
Плаќање :
Зачувам . Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работни дена.
Превозот :
Цел може да биде Предаден на Светот.
Инаку ќе го испратите на Стандардно. Како да се track my парцела?
Можете да добиете на вашите следење на број на вашата нарачка, ако имате било какви прашања со следење, ве молиме контактирајте со нас. Кога можам да добијам мојот парцела?
Времето за испорака зависи од превозот на начин да одбереш. Колку време е потребно за процесот на цел?
Нормално тоа ќе трае 48 часа(во работни денови) да се процесира вашата нарачка и да го испрати надвор. Ние ќе испраќање како микс
трговија на големо дека ќе reauested.
За било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас!
Бела Whats APP : +86 15689928939
Спецификација :
Големина : 7. Но, тоа нестабилна поради транзит, царинските, зафатен сезона/гасена сезона и други фактори, некаде тоа е брзо и некаде тоа е бавно.(Додадете во кошничката еден по еден, па потоа ги плаќаат заедно во вашата кошничка)
Метод 2 : Дали има некоја забелешка или оставете порака со цел да побарате од нас да испратите стилови сакате пред да се испрати надвор.
ПРОЗОРЦИ Бесплатен Превозот 1000pcs Најдобар квалитет вистински mink трепките кутија за пакување 3d mink трепките private label лажни eyelash пакување кутија
Само кутија
1000pcs/многу
Почитувани купувачи, можете исто така да изберете од оние што ви се допаѓа
и да го оставите порака до нас.

Таа е поголема од информацијата

Должина:
Only Box 1000pcs, Only Box 500pcs, Only Box 300pcs, Only Box 200pcs, Only Box 100pcs, Only Box 50pcs, Only Box 40pcs, Only Box 30pcs, Only Box 20pcs
Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Лажни Eyelash Занает:
рачно изработени
Големина:
NAF10
Лажни Eyelashe Должина:
0.5-1cm
Лажни Трепки Стил:
Природни Долго
Лажни Eyelash Материјал:
Други
Бренд Име:
LILLYMEI
Лажни Трепки Terrier:
Црна Памук Труп
Количина:
1000
Лажни Eyelashe Тип:
Целосната Во Дресот На Трепките
Број На Модел На:
BC00197
Лажни Eyelashe Тип:
Целосната Во Дресот На Трепките
Целосната Во Дресот На Трепките:
3D Mink удари со камшик
Функција:
Супер меки, природни, еднократно, волумен
боја:
Црна
Клучни зборови:
3d mink трепките,mink трепките,лажни eyelash
Најголемиот Дел Цена:
Yes
Број На Модел На:
NAF10
одделение:
Редовни quanlity
Производи во категоријата