.

.

Куче перница опфаќа декоративни перница опфаќа за троседот Перници Anatolian португалски Вода кучиња pillowcase перници покрие дома деко

Куче перница опфаќа декоративни перница опфаќа за троседот Перници Anatolian португалски Вода кучиња pillowcase

DEN 307.00
DEN 383.52

Од стоката
Во магацинот

Пост воздух пошта во некои земји може да потрае подолго од 60days , таквите како јужна Африка , Бразил и така натаму . Предната страна печатени, празно задната страна. Подолу е проценка испорака брзина за вашиот референца, ви благодариме !
Ако вашата нарачка вредност надминува US $200 , ќе им понуди бесплатни DHL ,Fedex или Aramex било брза испорака на услугата . Машина перат.
Обезбеди сите видови на превозот метод за различни земји. Објаснување : ( Перница случај Нема филер) ( Перница Имаат додатен) . Експрес обично имаат царина прашања , во тој случај , ве молиме да соработува со царинските да плаќаат данок. [Миење температурата] : под 40 ° C (помалку од 86 ° F) На тежината на производот по пакување според големината на производот и тежината е во согласност,(35x35cm Перница покрива 60-80g)(35x35cm Перница+Додатен 360-380g)(45x45cm Перница покрие 80-100g)(45x45cm Перница+Додатен 480-500g) (55x55cm Перница покрие 120-140g)(55x55cm Перница+Додатен 800-850g) [Перница Спецификација] Перници покрие големина 35 X35cm 45 X45cm
55 X55cm Перници големина бидејќи прирачник за шиење причина може да има грешки на 2 до 3 cm(Околу 0. [Print] : печатени страна, напред, назад е чиста коноп боја. Можете да контактирате со оставање на порака на aliexpress или e-mail на нас Ние ќе ви одговори на пораки во рамките на 24hours на работен ден , во рок од 36 часа за викендот
Вашата поддршка и доверба е најголем поттик за нас : Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги , ве молиме љубезно да потрае неколку минути да се остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди , ние со задоволство ќе го стори истото за вас, Ако сте незадоволни со нашите објекти и услуги , ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да остави негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да ви обезбеди beest услуга .

Таа е поголема од информацијата

Големина:
35X35cm Cushion case, 35X35cm Cushion, 45X45cm Cushion case, 45X45cm Cushion, 55X55cm Cushion case, 55X55cm Cushion
Употреба:
Стол,Седиште,Автомобил,Украсни
Обликот:
Плоштад
Стил:
Обична
Број На Модел На:
перница покрие 45cmx45cm(18x18)
Техника:
Ткаени
is_customized:
Yes
Материјал:
Лен / Памук
Шема:
Печатени
Шаблон Тип:
Животните
Печати Опис:
бела површина е беж,не чиста бела
Пополнување инструкции:
(Перница случај Нема филер)(Перница Имаат додатен)
estilo:
Moderno
Без разлика дали тоа е пренослив и перат:
Пренослив и Перат
Возрасна Група:
Возрасни лица
Preenchimento:
Памук
Тип:
Перница /Перница Маска
Печати Област:
Предната страна печатени, празно задната страна
совети:
Да се избегне продолжување на изложеност на сончева светлина
Одржување:
Висат да се исуши, да се избегне триење и присилува
Производи во категоријата