.

.

LED светлото на рефлекторите,5W 7W,230V 220V 110V,Вдлабнати Тока Товарење,Ѕид на самото Место,Одредување на светлината,Таванот Светилка,Ладно&Топло Бела

LED светлото на рефлекторите,5W 7W,230V 220V 110V,Вдлабнати Тока Товарење,Ѕид на самото Место,Одредување на

DEN 1516.80

Од стоката
Во магацинот

LED светлото на рефлекторите,5 W 7 W,230 V 220 V 110 V,Вдлабнати Тока Товарење,Ѕид на самото Место,Одредување на светлината,Таванот Светилка,Ладно&Топло Бела Опис : Item : LED вградна светилка осветлување Боја : Топло Бела / Бела/кул бело Моќ : 5 W / 7 W / Влезен Напон : AC85 V-265 V Зрак Агол : 45 Степен Боја : Топло Бела(2800-3500 K) Бела(4000-5000 K) кул бело(6000-6500 K) Материјал : Алуминиум Возач : Надворешниот Постојан Струја Возачот Работна Температура : -25~45 животниот век : 50000 Часа Одобрен : CE/Ro HS Гаранција : 1 Години

Таа е поголема од информацијата

Емитуваат Боја:
Бела, Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
5w, 7w
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Објект:
Вниманието
Гаранција:
1 година
Број На Модел На:
led вградна светилка
Заврши:
Бранеа Никел
сертификација:
CE,PSE
Бренд Име:
HAILEEYOUNG
Е dimmable:
No
Тело Материјал:
Алуминиум
Напон:
110-240V
Извор На Енергија:
AC
Употреба:
празник
Моќ Толеранција:
3%
Карактеристики:
led светлото на рефлекторите
Производи во категоријата