.

.

Cheongsam врвот традиционален кинески облека за жени долг ракав национален стил блузи, за жени е тренд гроздобер течност CC229

Cheongsam врвот традиционален кинески облека за жени долг ракав национален стил блузи, за жени е тренд гроздобер

DEN 1037.00
DEN 1728.00

Од стоката
Во магацинот

големина ( СМ ) Биста должина Рамо Половината Ракав М 82 58 35 70 56 L 86 60 Е 36,5 74 57.5 XL 90 62 38 78 59 2 XL 94 64 39.5 82 60.5 3 XL 98 66 41 86 62 4 XL 102 68 42.5 90 63.5

Таа е поголема од информацијата

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Традиционален Кинески Облека:
Блузи
Број На Модел На:
CC229
Пол:
Жените
Ткаенина Тип:
Chiffon
Материјал:
Полиестер,Памук
Бренд Име:
шен peng
Производи во категоријата