.

.

тест многу добар производ SR1ST Z3745D bga чип reball со топки IC чипови

тест многу добар производ SR1ST Z3745D bga чип reball со топки IC чипови

DEN 639.84

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Бренд Име:
SUHMS
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Состојба:
Нови
Тип:
Вози IC
Напон:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
SR1ST
Примена:
компјутер
Пакет:
BGA
Производи во категоријата