.

.

Шминка Тетоважа Игли 10Pcs 12Pin Microblading Веѓа Усна Eyeliner 3D Везови Ножеви за Тетоважа Рачна Машина Пенкало Снабдување

Шминка Тетоважа Игли 10Pcs 12Pin Microblading Веѓа Усна Eyeliner 3D Везови Ножеви за Тетоважа Рачна Машина

DEN 77.00
DEN 96.00

Од стоката
Во магацинот

modname=ckeditor
Трајна Шминка Тетоважа Игли 10 Pcs 12 Pin Microblading Веѓа Усна Eyeliner 3 D Везови Ножеви за Тетоважа Рачна Машина Пенкало Тетоважа Снабдување на Додатоци
Точка име : Трајна шминка тетоважа игли
Тетоважата игли се направени од 316 L не ' рѓосувачки челик материјал, одличен квалитет и фирма.
Шминка тетоважа игли се aterilized со Гама Зраци, и ISO9002 и CE означени.
На microblading игли се во согласност со Владата Стерилизација Упатства.
Тетоважата игли ножеви се совршено се користи со шминка тетоважа прирачник пенкало.
Совршено се користи на веѓа, усна eyeliner везови трајна шминка.
Карактеристики :
Шминка игли се остри и еластична, што веѓа линија убава.
Тетоважата игли имаат одлична стабилност и помалку вибрации.
Нема потреба тешки тетоважа машина и напојување, обезбедување на вас погодност.
Тетоважата ножеви обезбеди крајната сила, прецизност и стабилност.
Тетоважата се остри игли, може да се намали на кожата пункција повреда и да се обезбеди совршена боја и природен ефект.
Индивидуално спакувани и запечатени, повеќе безбедна и чиста.
На microblading игли се за еднократна употреба, за еднократна употреба само.
10 Pcs 12 Pin Шминка Тетоважа Игли
Microblading Тетоважа Игли Покаже :

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
Boermeize
Број На Модел На:
12Pin Тетоважа Игли
Тип:
Тетоважа Игла
Точка име :
Шминка Тетоважа Игли Ножеви
Тип На Објект:
Microblading Тетоважа Снабдување На Додатоци
Материјал:
316L не ' Рѓосувачки Челик Тетоважа Игли
Употреба:
Веѓа Усна Eyeliner Трајна Шминка
одговараат со:
Трајна Шминка Тетоважа Прирачник Пен
користат за:
Microbladig Везови Трајна Шминка
Функција:
За Еднократна Употреба, За Еднократна Употреба Само
feature2:
Sterilized со Гама Зраци
Предност:
ISO9002 и CE Означени
Пакет:
10Pcs 12Pin Шминка Тетоважа Игли
Производи во категоријата