.

.

CWLSP 2018 Лето Секси Жени Playsuit Мода СТП Обичниот Лак Jumpsuit Завои Шупливи Надвор Skullies Женска Jumpsuit QZ2700

CWLSP 2018 Лето Секси Жени Playsuit Мода СТП Обичниот Лак Jumpsuit Завои Шупливи Надвор Skullies Женска Jumpsuit

DEN 720.00
DEN 1410.72

Од стоката
Во магацинот


Големина Биста Половината Хип Должина CM ВО CM ВО CM ВО CM ВО С 84 32.76 66 25.74 92 35.88 58 22.62 М 88 34.32 70 27.30 96 37.44 59 23.01 L 92 35.88 74 28.86 100 39.00 60 23.40 XL 96 37.44 78 30.42 104 40.56 61 23.79
Measuerd лежи рамно, не може да биде 1~2inch разлики.
Сите големина е Азија големина,не НИ/Европска големина,ќе има 1-2 големина помала
Бојата може малку да се разликуваат поради различните екранот поставување
ЗАБЕЛЕШКА : Ако сакате да се вратите на објект за размена(без квалитет проблем ) , ние нема да се плати за враќање превозот
1.Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени.
За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат.
За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно, без нашите информации.
2. Како може да track my parecl? Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите)
3.Што да правам кога купување заштита времето истекува? Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка.
4.Дали има некој царина? Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.

Таа е поголема од информацијата

Големина:
S, M, L, XL
Бренд Име:
cwlsp
Материјал:
Полиестер,Spandex
Тип:
Playsuits
Стил:
Секси & Клуб
Одговара Тип:
Слаби
Шаблон Тип:
Крпеница
Декорација:
Шупливи Надвор
Број На Модел На:
QZ2700
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Тип На Објект:
Jumpsuits & Rompers
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Bodysuit , jumpsuit ,playsuit ,rompers
Тренд:
velevt,backless
Големина:
S M L XL
Пол:
жените ,femme
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Производи во категоријата