.

.

98% памук мажите windbreaker 2018 нова пролет streetwear секојдневен streetwear еден гради се сврти надолу јака mens јакни и палта

98% памук мажите windbreaker 2018 нова пролет streetwear секојдневен streetwear еден гради се сврти надолу

DEN 3638.40

Од стоката
Во магацинот


[Најава]
Драг пријател, Ако не беа сигурни за вашата големина, ве молиме контактирајте со нас онлајн во секое време.^^

Таа е поголема од информацијата

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Цврста
Манжетната Стил:
Конвенционалните
Тип:
Редовни
Обвивка Материјал:
Памук
Затворање Тип:
Еден Гради
Бренд Име:
QIEKE
Sleeve Стил:
Редовни
Облека Должина:
Редовни
Дебелина:
Стандард
Декорација:
Џебови
Монтажни Дел:
Никој
Јака:
Пак надолу Јака
Маскирани:
No
Материјал:
Памук,Viscose
Број На Модел На:
B811045
Стил:
Повик
Производи во категоријата