.

.

Летните 2018 Кристал Еднорог Печати Мажите Т-маица Чудовиште Цртан филм Дизајн Младите Уникатен Роденденски Подарок Т Бела Кошула

Летните 2018 Кристал Еднорог Печати Мажите Т-маица Чудовиште Цртан филм Дизајн Младите Уникатен Роденденски

DEN 589.00
DEN 950.40

Од стоката
Во магацинот


Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас на ПРВО место.
Ние ќе испрати замена или рефундирање откако објект се примени.
Овие се најдобрите испорака компании Aliexpress соработува со. Нашите маици се изработени од 100% памук со квалитет загарантирана.
Било која се користи, се мијат, извалкан, оштетени предмети кои не се прифатливи.
Во Европа, Среден Исток, Океанија, тоа обично трае 10-30 работни дена.
Вашето задоволство е она што ние се стремиме.
Во други земји, ние брод од страна на Ali Express Стандард Превозот, Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, Сингапур Пост, EMS, e-EMS, итн. Ние брод во светот. Ние не ќе ја напушти нашата infromation во пратката за капка превозот наредби. Во САД, ние брод од страна на e-Пакет за објектот помалку од 2 KG. Тоа обично трае 7-15 дена.
Ве молиме љубезно ни остави 5-Ѕвезда позитивни повратни информации доколку не сте задоволни со нашите производи!
Ако за некои причини, не сте задоволни со нашите производи или услуги, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас на ПРВО место. Ние може да обезбеди производот слики за вас. Ве молиме да проверите на нашата големина на табелата внимателно пред да нарачате. Ние поддршка на мало, трговија на големо и пад на превозот . Answer : ___________________________ Note : Нашата т-маица големина е Азија Големина. Ние може да се печати секоја шема или букви сакате на маици.
Во Јужна Америка и Африка, тоа обично се потребни 30-60 работни дена.
Ако сакате да се вратите на вашата предмети, ве молиме да се осигура дека предметите ќе се врати во добра состојба, со оригинално пакување. Ние ќе брод вашата предмети во рок од 5 дена (освен празници), ние секогаш ќе се обиде да ја испрати својата цел, што е можно поскоро.
За објектот во текот 2 KG, ние брод од страна на EMS, e-EMS, UPS-от, Fedex, Aramex, DPEX, Ali Express Премиум Превозот, итн.

Таа е поголема од информацијата

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни Кратки Ракави
Шаблон Тип:
Цртан филм
Маскирани:
No
Материјал:
Памук
Продажба со Pack:
No
Sleeve Должина(cm):
Краток
Бренд Име:
YOYLAP
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Стил:
Повик
Бои:
Црна,Бела,Сина,Темно Сива,Зелена,Сива,Виолетова,Црвена,Жолта,Сина
Карактеристики:
100% Памук, Дише, Не Исчезнат
Број На Модел На:
ZEWA12YCrystal Еднорог
Производи во категоријата