.

.

1PC Мат Сечење Повеќенаменски Авто Исцелување Градители двострано Пвц А1 Сечење Мат За Плоча Гравирање Моделирање 60x90cm

1PC Мат Сечење Повеќенаменски Авто Исцелување Градители двострано Пвц А1 Сечење Мат За Плоча Гравирање Моделирање

DEN 2736.00
DEN 2880.00

Од стоката
Во магацинот

Спецификација : А1 спецификација (може да се користи на двете страни, од една страна со мрежа на линии, едната страна без) Големина : 900x600mm Дебелина : 3мм Боја : Зелена Карактеристики : Иновативни материјали, резервни играчи можат да бидат брзо авто-исцели, јасно и прецизно сантиметар мрежа линии, мазна површина, може да се користи за да пишувате и да ги намали. пакување/обновување на сечење мат сечење на мат е направен од ПВЦ,тој е должен да оди скршен на патот,па јас ќе се тркалаат на мат во ролна и пакет се тркалаат и пред јас да го испрати надвор. ќе добиете цилиндар парцела, како оваа фотографија почитувани купувачот, ако вашиот мат е кадрава како подолу на фотографиите. не грижете се!лесно е да се врати на тоа да мазна и рамна. постојат многу многу начини за да се врати на мат. ве молиме обидете се да го направи тоа,тоа е многу лесно! 1.стави на мат во топла вода,и притиснете го копчето за кадрава мат да се рамни,мат ќе се опорави изедначи во неколку минути 2.стави мат на топол радијатор,и притиснете го копчето за кадрава мат да се рамни,мат ќе се опорави изедначи во некои минути. 3.стави некоја тешка производи на мат,мат ќе се врати во станот во некои часа. 4.ако температурата е помалку од 10℃,ве молиме да се стави на мат во пријатна куќа,притиснете тоа по мат е топло. Прашања треба внимание 1.ве молиме не го поклопецот на мат ,мат ќе се оштетени. 2.мат е "лекување" мат. но, тоа не значи мат може да автономниот раст.авто-headling значи : рана не е очигледно по кршење,не раната исчезне 3.тоа е ПВЦ мат,ве молиме чувајте го подалеку од пожар и високи температури објекти. 4.ако не може да се врати на curely мат,тоа не е добра идеја да се купат.

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
KW-ТРИО
Број На Модел На:
9Z203
Производи во категоријата