.

.

Weimostar бренд Велосипедизам Џерси MTB Велосипед носат Велосипед Облека Жена Голема уста Велосипедизам Облека Лето Дише Циклус Кошули

Weimostar бренд Велосипедизам Џерси MTB Велосипед носат Велосипед Облека Жена Голема уста Велосипедизам Облека

DEN 685.00
DEN 805.92

Од стоката
Во магацинот

Опис Материјал : Полиестер Големина : XS,S,M,L,XL,XXL,XXXL COOLMAX : брзо-сува функција и да се чувствувате поудобно Висок квалитет хулахопки ткаенини : светлина и намалување на ветрот Тоа може да ви се исуши и кул во топла состојба и топло во ладно состојба Дури и сте испотени, Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожа Задните џебови за чување на мали објекти. Уникатен дизајн, совршена за возење велосипед трки или кампување отворено спорт. Пакет содржи : 1 парче* велосипедизам џерси врвот

Таа е поголема од информацијата

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Дресови
Спорт Тип:
Велосипедизам
Функција:
Анти-пот,Анти-Pilling,Дише,Џебови,Брзо Сува
Пол:
Жените
Сезоната:
лето,на пролет,есен
Број На Модел На:
Велосипедизам Џерси Блузи
Sleeve Должина(cm):
Краток
Патент Должина:
Целосна Патент
Бренд Име:
weimostar
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Ткаенина Тип:
Џерси
Материјал:
Полиестер
Производи во категоријата